Колишній півзахисник київського "Динамо" Джермейн Ленс розповів про справжні причини переїзду до Англії, та відмову зіграти за киян у Лізі Чемпіонів.
В інтерв'ю британському виданню Daily Star голландець заявив, що останні роки роки були для нього дуже складними. Ленс разом зі своєю родиною мав жити у Києві, але через війну він не дозволив близьким переїхати.
"Коли я переїжджав в Україну, мови про будь-яку загрозу не було, і в перші півроку мені все дуже подобалося. Але потім почалася війна з Росією, яка все змінила. Можливість возз'єднатися з рідними - головна причина, по якій я прийняв рішення піти", - прокоментував Ленс.
Джермейн Ленс також додав, що після збитого минулого року Боїнгу він взагалі не хотів вертатися до "Динамо". Саме агент голландця вмовив його відпрацювати ще один рік за контрактом.
Читайте також: Екс-гравець збірної України тролить російські санкції
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100
Великі ЖК замість "сталінок" та "хрущовок" можуть остаточно спотворити міста
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Нагадаємо, 27-річний півзахисник збірної Нідерландів цього літа змінив "Динамо" на англійський "Сандерленд", який закінчив минулий сезон в Англії на 16-ому місці. Сума трансферу склала приблизно 12 млн євро.