Близько 10 тисяч поліцейських будуть залучені до охорони громадського порядку під час проводження Євробачення.

Про це сказав начальник управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко, передає прес-служба МВС.

Він уточнив, що до охорони залучать також близько 50 кінологів і бійців Нацгвардії. "Взагалі буде до 10 тисяч. Це враховуючи те, що якісь масові заходи на Євробачення проводяться не постійно протягом двох тижнів, а це кілька днів, сили будуть коригуватися від 6-8 тис.", - сказав Крищенко.

Також він зазначив, що кінологи перевіряють все обладнання, яке привозиться до виставкового центру. "Кінологи будуть постійно залучені в Євромістечко на Хрещатику і будуть перевірятися станції метрополітену. Також, думаємо, будуть і помилкові мінування, тому ми збільшимо кількість кінологів, щоб швидко відреагувати на них", - уточнив поліцейський. У разі необхідності до охорони порядку залучать додатково копів з інших регіонів. Також в столиці працюватимуть 7 тис. камер відеоспостереження.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що за роки проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" вималювалася закономірність підтримки України різними країнами.

Популярні новини зараз

Думали зекономили? Українцям виставлять комунальні платіжки за два місяці

"Не можна контролювати кожне слово": у МОН виступили проти заборони російської мови у школах

Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться

Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила

Показати ще