Спільнота "Бога немає" у ВКонтакте знову доступна. Соцмережа розблокувала її після видалення спірних матеріалів.

Про це пише Lenta.ru.

"Причиною блокування стали кілька фотографій з оголеними жінками та релігійними символами", - розповів адміністратор групи Сергій Васильєв.

У травні Ленінський суд Грозного визнав сторінку "Бога немає" забороненою до перегляду на території Росії.

Читайте також: Facebook заблокував публікацію сайту за цитату Подерв'янського

Популярні новини зараз

Енергетики б’ють на сполох: у які години краще не можна вмикати техніку

Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували

Показати ще

За рішенням суду посилання на спільноту внесли до чорного списку Роскомнадзора. Паблік заблокували адміни соцмережі 9 липня.

У тексті судового постанови не вказувалося, через які саме публікації група підлягає блокуванню.

Говорили лише, що у пабліку виявили "матеріали, що переслідують мету образити релігійні почуття православних", і що їх поширення може служити передумовою до розпалювання національної, расової чи релігійної ненависті і ворожнечі.

Нагадаємо, у спільноті "Бога немає" розміщувалися матеріали з критикою діяльності Російської православної церкви. Автори публікацій негативно відгукувалися про плани будівництва храму на території парку в Санкт-Петербурзі.

На сторінку підписались понад 27 тисяч користувачів.