Вінничанка Вікторія Заверуха перегризла собі вени в київському СІЗО. Про це на сторінці в Facebook написала столична журналістка, правозахисник Ірма Крат.
"Вікторія на знак протесту проти свого затримання перегризла собі вени. Це жах. Але в неї не було вибору, довічне ув'язнення і не на таке може підштовхнути солдата-воїна", - написала Ірма Крат.
Також вона повідомила, що сьогодні суд має обрати вінничанці запобіжний захід.
Читайте по темі: Родичі розповіли, де була Витаминка під час розстрілу міліціонерів
Нагадаємо, вінничанку Вікторію Заверуху підозрюють у вбивстві двох столичних міліціонерів, які раніше були співробітниками спецпідрозділу "Беркут". Інцидент стався в ніч на 4 травня. Міліція повідомляє, що дівчина була близькою подругою трьох підозрюваних у скоєнні злочину. Вона також брала безпосередню участь в організації обстрілу поста ДАІ у Биківні 2 травня.
Готуйтеся, це лише початок: що буде з доларом та євро у 2026 році
Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Пенсіонери з низькими виплатами отримають надбавки: скільки доплатять
Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
Тим часом родичі 18-річної дівчини розповіли, що в момент нападу на КПП у Биківні та стрільби, під час якої загинули двоє міліціонерів, дівчина була у Вінниці. Правоохоронці зайшли в квартиру під виглядом комунальників, а через кілька хвилин з нею обірвався зв'язок.
Родичі також стверджують, що фото з нацистською символікою, якими рясніє сторінка Вікторії в соцмережах - це "тролінг вати".