18 травня адвокат відомого антимайданівця "Топаза" Олександр Шадрін отримав повістку з військкомату.
Шадрін розписався в отриманні повістки в будівлі суду. Тепер він має відвідати військкомат і пройти медкомісію.
Варто відзначити, що Шадрін торік уже ходив на медкомісію. Тоді ж юрист стверджував, що готовий служити у війську та захищати Батьківщину, але не в батальйоні "Азов".
Також він розповів, що навчався на військовій кафедрі в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого і отримав звання молодшого лейтенанта юстиції запасу.
Читайте також: Антимайданівець Топаз залишиться під арештом
Пенсіонерам виплатять надбавки: хто отримає майже 600 гривень доплат
Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами
Мізер, але хоч щось: українцям оформлюють до 700 гривень допомоги
Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків
Харківський тітушка Гнат Кромськoй на прізвисько "Топаз" став відомим після появи в мережі Інтернет відео, знятого в таборі Антимайдану. Зйомка обривається після того, як на автора відео нападають тітушки. Він кілька разів волає про допомогу Кромського, який супроводжував його: "Топаз, дай команду!".