На бульварі Тараса Шевченка починаючи з 9 квітня буде обмежено рух транспорту. Тут проводитимуть ремонтні роботи, повідомляє "112 Україна".

" Плануємо вкластися в два місяці. Об'єм роботи великий,повинні перестелити асфальт, відремонтувати тротуари та бортики ", - розповідає пресс-служба "Київавтодору".

У "Київавтодорі" повідомили також, що асфальтобетонне покриття на бульварі Тараса Шевченка буде виконано з міцного і довговічного полімерасфальтобетона. Цей матеріал завдяки його властивостям застосовується на дорогах з важким інтенсивним рухом, мостах і шляхопроводах, в місцях зупинок транспортних засобів. Для прискорення робіт і мінімізації виникнення заторів ремонтники працюватимуть вдень і вночі.

"Протягом квітня-травня будуть виконані роботи з перевлаштування гранітних бортових каменів, заміни покриття тротуарів на нове покриття з ФЕМ, після чого будуть проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки з застосуванням холодної двокомпонентного пластику і установка дорожніх знаків", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кияни незадоволені комунальним транспортом (інфографіка)

Популярні новини зараз

Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають)

Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував

Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами

Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати

Показати ще

Нагадаємо. що останній капітальний ремонт бульвару Шевченка в напрямку від площі Перемоги до центру "Київавтодор" здійснювався восени 2015 року. Але довести до кінця ремонтні роботи та виконати їх якісно "Київавтодору" минулого разу так і не вдалося.