Київська поліція розслідує смерть чоловіка, чиє тіло виявили в підвалі недобудованої школи в Дарницькому районі.

Про це з посиланням на прес-службу головного управління Національної поліції в Києві повідомляє 44.ua.

"Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України", - сказано в повідомленні.

За даними поліції, тіло чоловіка знайшли з петлею на шиї. Правоохоронцям вдалося встановити особу загиблого - ним виявився 37-річний киянин, який проживав у іншому районі столиці.

Читайте також: Вбивця замурував жінку у підвалі

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів

Перевірка на блокпостах в Україні: які документи мають вимагати у водіїв

Розшук ухилянтів: як перевірити, чи ви у списку ТЦК

Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки

Показати ще

Фахівці проведуть судово-медичну експертизу, яка дозволить встановити причину смерті.

Нагадаємо, вчора, 14 грудня, охоронець виявив у підвалі недобудованої школи в Дарницькому районі тіло чоловіка у камуфляжній формі зі слідами насильницької смерті.