В середньому на одну посаду агента або аналітика в створюване Бюро протидії наркозлочинності претендують більше 18 осіб.
Про це повідомляється на офіційній сторінці в Facebook Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.
"Станом на 11 листопада 2015 більше 11 тис. осіб виявили бажання спробувати свої сили, вміння та навички, пройти ретельний відбір і надалі протидіяти наркозлочинності. В середньому на одну посаду агента або аналітика в новоствореному Бюро протидії наркозлочинності претендують більше 18 осіб", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: В Україні з'явиться власне ФБР – Державне бюро розслідувань
Творець підрозділу Ілля Ківа заявив, що в січні 2016 року 600 співробітників Бюро протидії наркозлочинності розпочнуть свою роботу.
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому
Як повідомлялося раніше, 30 жовтня Арсен Аваков оголосив про старт набору в Бюро протидії наркозлочинності.