Міністерство закордонних справ закликає громадян України, які планують відвідати Єгипет, зважити на "невизначеність ситуації з безпекою в цій країні". Про це йдеться у заяві відомства.
Громадянам України, які перебувають на території Єгипту, МЗС радить проявляти підвищену увагу і обережність, не залишати без необхідності місць організованого відпочинку, які перебувають під охороною і спостереженням сил безпеки.
У разі необхідності виїзду за межі місця відпочинку громадянам слід повідомити про це адміністрації готелю, рідним або представникам туроператора, додають у відомстві.
Читайте також: Україна готова евакуювати своїх громадян з Єгипту
31 жовтня аеробус А-321 компанії "Когалимавіа" (Metrojet) розбився над Синайським півостровом. Літак прямував із єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх до російського Санкт-Петербурга. Усі 224 людини на борту, переважно росіяни, загинули. Серед жертв катастрофи – четверо громадян України.
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни
4 листопада у Єгипті заявили, що на борту російського авіалайнера стався вибух, але наразі невідома його причина. Неофіційних версій катастрофи декілька – від теракту до помилки екіпажу.