Генеральна прокуратура затримала при отриманні хабара двох старших слідчих з особливо важливих справ головного Міжрегіонального управління Державної фіскальної служби України - Центрального офісу з обслуговування великих платників. Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що вказані посадові особи вимагали та отримали від представника одного з суб'єктів господарювання неправомірну вигоду в сумі 230 тисяч гривень за нездійснення передбачених законом заходів щодо притягнення посадових осіб цього суб'єкта до кримінальної відповідальності, тобто скоїли кримінальний злочин", - повідомили в ГПУ.

Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу затриманим.

Читайте також: Черкаського прокурора спіймали на хабарі в 1,5 тисячі доларів

Нагадаємо, раніше СБУ спільно з прокуратурою затримала на хабарі інспектора мобільної застави "Чернігів" Чернігівського прикордонного загону. Хабарник вимагав від родичів військовослужбовця 1 100 доларів за сприяння у переведенні його до більш віддаленого району від зони проведення АТО.

Популярні новини зараз

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще