В Україні розпочинається осінній призов до армії. Раніше його перенесли через проведення місцевих виборів.

Про це повідомляє ТСН.

Протягом листопада на строкову службу планують призвати 11 тисяч чоловіків у віці від 20 до 27 років.

Близько шести тисяч українців будуть служити в армії, ще п'ять тисяч - у Національній гвардії. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без вищої освіти - півтора року. Водночас, строковиків обіцяють не залучатии до бойових діях на Донбасі.

Призов на строкову службу був скасований восени 2013 року, проте влада вирішила його відновити у зв'язку з російською агресією.

Популярні новини зараз

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи

Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії

Показати ще

Читайте також: Українські десантники розбили ворога із тилу (фото)

Раніше, президент України Петро Порошенко підписав указ, в якому встановлені терміни весняного і осіннього призову, а також звільнення в запас військовослужбовців. Кількість громадян, які підлягають призову, визначає Кабінет міністрів.