У Харкові в районі Салтівки поряд з торговим центром п'яний водій Mercedes влаштував "спектакль" для перехожих.
Водій іномарки пропонував перехожим і відвідувачам торгового центру влаштувати автоперегони за гроші, написали очевидці в соцмережах.
Він намагався спровокувати людей на конфлікти, пхав людям 100 доларів і пропонував влаштувати перегони на авто, додали інтернет-користувачі.
Читайте також: "Демон" напав на 96-річну киянку - поліція розібралася (фото)
Хтось їх відвідувачів торгового центру викликав поліцію. Коли патрульні прибули на місце події, дебошир знаходився всередині торгового цента. Тому, щоб уникнути зайвої уваги, поліція від'їхала і почала чекати п'яного чоловіка здалеку.
Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Коли порушник громадського спокою повернувся і сів за кермо, поліцейські зупинили його машину і відвезли водія до медустанови для тесту на алкоголь. Але дебошир продовжив конфліктувати з людьми і там. Після оформлення необхідних документів, чоловіка передали правоохоронцям.