Вищий спецсуд направив справу росіян Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва до Голосіївського суду Києва. Про це сказав головуючий суддя Станіслав Кравченко, пише ВВС.

Суд вирішив, що цей випадок є винятковим і справу проти підсудних можуть розглядати не в районі місця злочину.

Якби суд призначив розгляд за місцем, це мав бути Новоайдарський райсуд Луганської області.

Крім того, було зазначено, що більшість свідків і потерпілих проживають у Києві.

Прокуратура наполягала, аби справу розглядали в Києві. Росіян звинувачують в організації та участі у веденні агресивної війни, незаконному переміщенні зброї та боєприпасів через кордон, незаконному носінні зброї, сприянню роботи "терористичної організації" та вчиненні "теракту".

Популярні новини зараз

Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій

Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців

Показати ще

Читайте також: Суд над Єрофеєвим та Александровим перенесли на 15 жовтня

Олександра Александрова і Євгенія Єрофеєва затримали у травні під час бою біля міста Щастя. Чоловіки, як каже прокуратура, назвалися військовими Головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації.

Однак у Міністерстві оборони Росії заявили, що вони звільнилися з військової служби наприкінці минулого року.