Співробітники Служби безпеки України у Миколаївській області у сьогодні вранці затримали мешканця Миколаєва. Його підозрюють у нарузі над українськими державними символами.

Про це повідомляє місцеве видання "Новости Н".

Міліціонери отримали о восьмій годині повідомлення про те, що над супермаркетом "Таврія-В", що розміщується на перегоні між Широкою балкою та Корабельним районом, вивісили прапор України з намальованою на ньому свастикою.

СБУ вдалося затримати зловмисника за гарячими слідами. Його також підозрюють у декількох схожих правопорушеннях.

Читайте також: Нацистський банер для фільму викликав скандал у Франції

Популярні новини зараз

Головне за 17 серпня: мобілізація пенсіонерів, в ухилянти за 7 днів, виїзд доньки Кошового та скасування старих номерів для авто

Нові правила вручення повістки: присутність чоловіка не обов’язкова

Російські окупанти готують висадку в обласному центрі: людей попередили про нову загрозу

Банки встановлять контроль за рахунками пенсіонерів: кому ПФУ може припинити виплати

Показати ще

Співробітники спецслужби припускають, що саме він нещодавно вивішував прапор "Новоросії" на телевежі в Корабельному районі. Також чоловік має відношення до прапору зі свастикою, який висів біля торгового центру "Епіцентр".

Нагадаємо, серпні цього року у місті Миколаїв співробітники прокуратури та СБУ затримали проросійських активістів. Вони готували провокації до та під час відзначення Дня Незалежності.