Кабінет міністрів забезпечить додаткове фінансування 16 вищим навчальним закладам для їх технічного оснащення. Всі вони перебрались з підконтрольних терористам територій на Донбасі.
Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду з, передає "Інтрефакс- Україна".
"Вузам необхідно забезпечити фінансування і дати можливість здійснити закупівлю техніки і устаткування, інвентарю, щоб відновити діяльність цих вищих навчальних закладів на території України в повному обсязі", - розпорядився керівник уряду.
Читайте також: Кабмін скасував важливий для експорту сертифікат
Яценюк додав, що Кабмін ухвалить рішення про надання згоди на використання бюджетних коштів вузам. Вони, за його словами, мають повністю поновити свою роботу, але вже на території підконтрольній українській владі.
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
Замість пільги почнуть штрафувати: про що попереджають пенсіонерів
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо порядку призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів, які перебувають у державній власності, за конкурсним відбором.