Осколки ракети, випущеної з системи "Бук", знайшли в тілах загиблих під час авіакатастрофи малайзійського Boeing.

Такі результати попереднього розслідування катастрофи МН17 озвучив колишній керівник української частини команди Василь Вовк, пише Європейська правда з посиланням на нідерландські ЗМІ.

"Фрагменти, як і уламки літака, були знайдені в тілах жертв. Ці елементи подібні до досліджуваних зразків. Ці зразки були надані експертам для порівняльного аналізу", - розповів він.

Ще у серпні розслідування встановило, що на місці падіння Boeing знайшли фрагменти, які ймовірно є уламками ракети, випущеної з "Бука".

Читайте також: Нідерланди відновлять справедливість в трагедії Boeing-777 - король

Популярні новини зараз

Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах

Українцям дали всього 60 днів: кого відключать від газу і що треба робити негайно

Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році

Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів

Показати ще

Якщо слідство встановить, що йдеться дійсно про "Бук", це може бути ще одною ознакою причетності Росії до катастрофи.

"Ніхто не сумнівається, що малайзійський Boeing був збитий ракетою, випущеною з системи "Бук", що була доставлена з території РФ і після злочину з допомогою терористів була повернута назад", - сказав Василь Вовк.

При цьому він стверджує, що систему було доставлено за свідомого сприяння Міноборони РФ.