Співробітників ДАІ, які примудрилися за гроші створити окремий курс лекцій з "Правилам руху на дорозі", судять в Рівненській області.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської прокуратури.
"Розпочато досудове розслідування за фактом заволодіння грошовими коштами одного з громадян, під приводом оплати лекцій по дотриманню ПДР. Проведення таких лекцій чинним законодавством не передбачено", - повідомляють у відомстві.
Відомо, що шахраї обслуговували місто Кузнецовськ і територію Володимирецького району. Підставами для розслідування діяльності "вчених"- викладачів стали відеоматеріали з інтернет-джерел та ЗМІ.
Читайте також: П'яного інструктора автошколи затримали у Житомирі (відео)
Теплом насолодимося недовго: Україну знову накриють заморозки
ПриватБанк оновив правила грошових переказів: що зміниться
Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків
В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Тепер інспекторам загрожує обмеження волі строком до трьох років.
Нагадаємо, нещодавно в Львівській області активісти "Дорожнього контролю" оприлюднили відеозапис, де видно, як співробітники ДАІ беруть 400 гривень хабара від водія легковика.