Російська Федерації скоротила фінансування терористичної організації "Донецька народна республіка". Про це повідомляє кризовий центр "Оборона Маріуполя".

"Є інформація про те, що фінансові потоки для терористичних угруповань з Росії значно скоротилися останнім часом", – йдеться на сторінці центру у Facebook.

За інформацією "Оборони Маріуполя", на Донбасі відбувається маскування озброєння та спостерігається певне пересування техніки.

Читайте також: "Керівники "ДНР" і "ЛНР" "кинули" місцевих жителів на мільярди за тиждень" - джерело

Розвідка ВСУ знає про всі ці дії і веде спостереження за бойовиками.

Популярні новини зараз

700 тисяч розлючених звірів та ядерна загроза відчаю – Подоляк в ефірі Влащенко про те, що насправді готує Путін

ПриватБанк скасовує знижки: скільки доведеться платити за грошові перекази

Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу

ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень

Показати ще

"Ситуація знаходиться під повним контролем сил АТО", - наголосили у кризовому центрі.

Нагадаємо, раніше координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомляв, що рішення Росії вивести з Донбасу деякі підрозділи своїх регулярних військ для подальшої відправки до Сирії викликало паніку в Донецькій і Луганській "народних республіках".