Сепаратисти змінили тактику ведення бойових дій в Донбасі. Замість великомасштабних дій використовують невеликі групи диверсантів.
Про це пише ZN.UA.
"Розвідувальні служби, диверсійні підрозділи супротивника діють проти українських сил постійно", - розповів журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов.
Читайте також: "В ЗСУ добровольців більше, ніж в усіх "добробатах" разом" – Бірюков
За його словами, їх завдання - не знищити опорний пункт або прорвати лінію фронту, а наносити втрати українським військам в живій силі.
Пенсіонерам виплатять допомогу: хто отримає десятикратну пенсію
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
"Одночасно противник готується до різних сценаріїв розвитку обстановки на фронті - сколочує найману армію постійної готовності, проводить бойову підготовку", - розповів експерт.
Бойова техніка, танки, артилерія супротивника розташовані на передових позиціях, відводу техніки з демілітаризованої зони терористи просто не може собі дозволити.
За його словами, затишшя на фронті - дуже оманлива річ. "Це зовсім не припинення війни. Це сценарій конфлікту низької інтенсивності".
"Війна низької інтенсивності - це війна на виснаження України, яка складатиметься з рідкісних обстрілів танків і мінометів, окремих нальотів гаубиць. Однак продовжить працювати по повній програмі розвідка, продовжаться рейди диверсантів і установка хв і фугасів на дорогах, також будуть стріляти снайпери", - додав він.