Столична міліція вчора затримала посадовців комунального підприємства на хабарі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Чиновники вимагали хабар в сумі 60 тисяч гривень від підприємця за укладання договору щодо здійснення сумісної підприємницької діяльності.

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки Головного управління МВС в місті Києві затримали хабарників "на гарячому" під час отримання неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень від приватного підприємця.

Читайте також: СБУ затримала міліціонера-хабарника на Одещині (відео)

Популярні новини зараз

Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості

Січень буде нещадно морозити українців: прогноз до кінця місяця

Пенсії перерахують у січні: як зміниться розмір мінімальних та максимальних виплат

Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо

Показати ще

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до десяти років в'язниці із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.

Нагадаємо, нещодавно СБУ піймала на хабарі посадовця міграційної служби. Чиновник вимагав від місцевих мешканців гроші за те, щоб пришвидшити отримання документів.