Начальник Генерального штабу та Головнокомандувач Збройних Сил генерал-полковник Віктор Муженко відвідав Рівненську область.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу.

Він пориїхав на центральну артилерійську базу озброєння у Сарнах. Там, з початком АТО, налагодили процес ремонту артилерійських систем. Муженко зустрівся з місцевими підприємцями, нагородив їх відзнаками та подякував їм за те, що не відвернулись від війська у складний для країни час.

"Волонтерський рух допоміг українській армії стати на ноги. Сьогодні Збройні Сили достатньо потужні, щоб стримувати агресора", - зазначив керівник Генштабу.

Наразі на базі ремонтують великокаліберні гаубиці та, засекречений свого часу, радянський протитанковий ракетний комплекс із надзвуковою ракетою 9М114 "Кокон".

Популярні новини зараз

За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили

Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників

Пенсіонерам з травня додадуть 1038 гривень

Тарифи на світлло підвищили: споживачі вже отримують збільшені платіжки

Показати ще

Читайте також: У Міноборони похвалилися успіхами українських піхотинців (фото)

За цей рік, за словами Муженка, армія отримала на озброєння як зразки виключно українського виробництва, БТР-3, БТР-4, так і модернізовані бойові машини піхоти, бойові машини десанту і танки

База комплектуватиме військові частини ракетно-артилерійським озброєнням, гарматами, комплексами керованих ракет, а також стрілецькою зброєю.