Комбат спецбатальйону міліції "Слобожанщина" Андрій Янголенко, якого підозрюють в організації замаху на міністра внутрішніх справ, залишений під арештом на 60 днів.
Про це повідомляє сайт Краматорського міського суду.
"Суддя Краматорського суду Андрій Лутай обрав запобіжний захід для Андрія Янголенко у вигляді утримання під вартою в Артемівському СІЗО", - йдеться в повідомленні.
Захист Янголенко заявив, що готує апеляцію.
Читайте також: Аваков розповів, коли ліквідують міліцію
Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету
Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026
Нагадаємо, комбат Янголенко був затриманий 11 вересня в Харкові. За інформацією силовиків, він нібито керував злочинним угрупуванням, яке готувало замах на голову МВС Арсена Авакова, а також ряд інших замовних вбивств у Києві та Харкові. Пізніше Аваков заявив, що затриманий комбат "Слобожанщини" готував замах не тільки на нього, а й на народних депутатів Всеволода Кожемяко та Андрія Білецького. За словами Авакова, у Янголенко "зірвало дах" у результаті синдрому повернення з війни.