Українська співачка і ведуча розважальної програми "Орел і решка" Регіна Тодоренко приймає участь у четвертому сезоні російського телешоу "Голос". Відео з виступом Тодоренко на сліпих прослуховуваннях було опубліковано на YouTube.
Дівчина виконала композицію "Ноченька" Тіни Кароль. У підсумку вокальні дані 25-річної українки оцінила Поліна Гагаріна, вибравши її в свою команду. Крім Гагаріної, в журі шоу також Олександр Градський, Григорій Лепс і репер Баста.
Читайте також: Руслана відзвітувала про мітинг фермерів у Брюсселі (фото)
Регіна, дізнавшись про те, що її беруть в наступний тур шоу, стала стрибати по сцені і зізналася, що вся спітніла від хвилювання. Тодоренко також розповіла, що мріяла взяти участь у шоу два роки і нарешті зможе випробувати себе на російській сцені.
Після виступу вона пригостила всіх членів журі рибкою з Одеси.
Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Багато шанувальників співачки задаються питанням, чому артистка не захотіла спробувати свої сили в українському проекті "Голос країни", відбір на новий сезон якого якраз стартує.