Сайт Кременчуцької міської ради Полтавської області вчора ввечері зламали хакери й замість фотографії першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника розмістили фото президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомили у міськвідділі міліції.

За їхніми даними, 4 вересня після 21.00 до начальника міліції міста Дениса Захарченка звернувся Калашник і повідомив, що на офіційному сайті міськради на місці його фотографії з'явився портрет людини, схожої на Путіна.

Міліція почала розслідування інциденту.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Показати ще

Нагадаємо, що 19 серпня хакери зламали офіційний сайт Львівської облдержадміністрації, розмістивши на ньому фотографії президента Росії Володимира Путіна і міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Читайте також: У рекламі губернатора Калінінграда з'явилися Пітт і Тарантіно (відео)

22 серпня хакери зламали сайт Івано-Франківської облдержадміністрації.

18 лютого хакери вже зламували сайт Львівської обласної ради, на якому встановили відеопропаганду терористичної організації "ДНР".