Російський скандальний художник Петро Водкінс створив арт-інсталяції під назвою Sound of Power. Головною дійовою особою стали бюсти російського президента Володимира Путіна.
Свою роботу художник виклав на своєму каналі в YouTube. У хвилинному відео під музику і за допомогою невеликої кількості вибухівки погруддя Путіна, які були оснащенні музичними колонками, розлітаються в пил кольорів російського прапора.
"Play the people, who play the world" - йдеться в ролику.
"Відео було знято, як складова частина великого проекту про людей влади, але є предметом візуального мистецтва саме по собі. Моя мета - привнести трохи іронії у сприйняття людьми ікон влади і сили", - заявляє художник.
Читайте також: Кримським школярам вручили зошити з зеленим Путіним (фото)
В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Нагадаємо, що концептуальний художник відзначався гучними проектами у світі. Так, кілька років тому чоловік підмінив статую "Пісяючого хлопчика" в Брюсселі на своє творіння "Пісяючий Петро".
Пізніше у столиці Зімбабве Водкінс встановив скульптуру президента країни Роберта Мугабе, яка співала пісень про диктатора.