Американських військових знову вразили вміння українських бійців під час зустрічі представників командування високомобільних десантних військ на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським з американською військовою делегацією. Гостям із США продемонстрували майстерність наших бійців.
Про це повідомляє у своєму блозі zloy_odessit.
Американську делегацію очолив начальник школи артилерії сухопутних військ збройних сил США, бригадний генерал Вільям Тернер.
Зустрічі провели в навчальному центрі ВДВ Збройних Сил України у Житомирській області. Десантники показали американській делегації методи роботи з безпілотниками, засобами радіолокаційної, звукової та оптичної розвідок. Адже з їх допомогою проводиться збір та аналіз розвідувальної інформації про супротивника на полі бою.
Артилеристи, у свою чергу, продемонстрували роботу гармат по заданим об'єктам противника. Для наведення вони використовували розвіддані, отриману від десантників.
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Так само американській делегації представили нові способи ураження ворога на етапах контрбатарейної боротьби з використанням різних типів озброєння.
У підсумку, Вільям Тернер не міг приховати свого захоплення майстерністю десантників і їх новаторськими методами.
Читайте також: В Україні починаються масштабні військові навчання
"Ми мали можливість вивчити досвід, набутий українськими десантниками в зоні бойових дій, ознайомилися з новими розробками і методами, побачили деякі елементи застосування артилерії", - зазначив він.
Все, за його словами, вражає і відповідає вимогам часу з ведення сучасного бою. Тернер підкреслив, що фахівці ВДВ створюють принципово нові комплекси, відійшовши від старих канонів, приймаючи відповідні рішення щодо їх перспективного розвитку на практиці.