Активісти "Фінансового Майдану", які вже декілька днів пікетують будівлю Нацбанку, стверджують, що близько години тому їх силою розігнали працівники міліції.

"Підтягнули трактор, була міліція та Нацгвардія, людей штовхали та били, а намети знесли. Нас було близько двохсот людей. Зараз частина активістів перейшла на інший бік вулиці", - розповів нам Юрій, один з учасників "Кредитного Майдану". Додав, що зброю протестувальників - золотий смітний бак, плакати та прапори у них забрали.

В міліції кажуть, що були під Нацбанком, але нікого не чіпали. "Дійсно там були зараз працівники міліції, але вони здійснювали охорону громадського порядку. Намети вони теж не зносили, це робили інші служби. З заявами про порушення прав ніхто не звертався", - сказали нам в прес-службі столичної міліції.

Чотири дні українці протестують проти курсу долара під Національним банком. Пояснюють, що не можуть платити за кредити, тому вимагають, аби валютні кредити перевели в гривневі, адже курс долара щодня тільки зростає.

Популярні новини зараз

Нові тарифи на світло з 1 квітня: чому суми у платіжках українців будуть зовсім не кумедні

Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців

Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Показати ще