В Богодухові Харківської області побилися дві сусідки - одна лупцювала іншу живими гусками по обличчі. Вчора в райсуді було перше судове засідання.

Подробицями у соцмережі поділилася адвокат обвинуваченої Любові Леонідівни Ірина К. "Попалася мені шикарна справа. Побилися дві сусідки, взаємні легкі тілесні, і в обвинувальному акті моя підзахисна завдавала ударів сусідці гусьми. Живими. В експертизі написали "тупі тверді предмети обмеженою поверхні, якими могли бути частини тіла гусей", - написала юрист.

Додала, що посварились і влаштували бійку жінки через гусей, які пішли на город іншої. На першому засіданні, яке відбулося вчора, потерпіла Валентина Яківна показала, що обвинувачена Любов йшла по своєму городу з двома гусками в руках - по одній в кожній. "Тримала за крила. Нічого не кажучи, Любов завдала потерпілій удар по обличчю спочатку одним гусаком, потім удар по обличчю іншим гусаком. Після чого Любов відпустила гусей, продовживши наносити удари кулаками. Від отриманих каліцтв гуси померли. На обличчі потерпілої, однак, гематом не було, тілесні ушкодження у вигляді забоїв і саден локалізувалися в області шиї, тулуба, руки і ноги. Також, незважаючи на те, що потерпіла отримала 2 удари гусьми по 2 кг кожен з широким замахом з-за плеча, залишилася стояти на місці, а їй, між іншим, 60 років. Підзахисну звуть Любов, і тому справа отримує умовну назву "Любов і гуси", - написала адвокат.

Виявилося, що бійками через гусей на чужому городі українські суди не здивуєш. Проте, щоб били саме птахами – це поки рідкість. Наприклад, в селищі міського типу Недригайлів Сумської області в жовтні минулого року пенсіонерку засудили до штрафу в 700 грн. Вона надавала стусанів сусідці за гусей, яки паслись по чужих городах та залишали після себе багато бруду. Літня жінка пояснювала, що скаржилася до селищної ради, проте ніхто не реагував, а власниця гусей сама перша дала пенсіонерці палкою по спині. Потерпіла ж переконувала, що бабуся її відлупцювала, чим "зіпсувала репутацію серед місцевих мешканців, завдала фізичних та моральних страждань".

Ще більш заплутана історія через гусей сталася в селі Райки Бердичівськогого району Житомирщини. Там 70-річну жінку, яка вела пастися гусенят, жорстоко побила сусідка, повалила на землю та нагодувала піском, який був під ногами. Суддям обвинувачена розповіла, що бабця, проходячи повз її будинок, крутила дулі та матюкалась. І взагалі, стара варить самогон та краде у сусідів кукурудзу. А сварка виникла, бо гусенята не давали їй вийти з хвіртки. Дільничний, якого допитали як свідка, запевняв, що бабуся "ні в чому такому замішана не була" , а обвинувачена з усіма конфліктує, а потім пише на них скарги, і міліціонеру доводиться постійно проводити перевірки. В суді допитали всіх сусідів, голову сільради, провели слідчий експеримент і засудили конфліктну сусідку до 180 годин виправних робіт і 3 тис. грн. моральної шкоди.

Популярні новини зараз

"Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати

Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі

Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"

Показати ще