Мешканець Нової Зеландії Брайан Кокс виростив церкву у дворі власного будинку. Її основа - із каменю та цегли, а стіни замінили дерева, замість даху вона має гілки та листя.
Про це пише "ТоНеТо".
"Кокс ретельно відібрав ті різновиди дерев, які найкраще підійшли для реалізації його задуму. Деякі були обрані за колір стовбурів, що нагадує камінь, інші - за густоту листя в кроні, через яку всередину могло б пробиватися достатню кількість світла", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Підземний монастир на Одещині - жахи і чудеса святині
Чоловіку у роботі допомогло те, що він є власником садівничої компанііTreelocation, яка займається пересадкою дорослих дерев.
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Пенсіонерів змусять повернути державі пенсії: кому доведеться віддати гроші
Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми
Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам
Маючи в розпорядженні все необхідне обладнання, він міг висаджувати живі дерева в заздалегідь задуманому порядку.
На здійснення проекту пішло чотири роки.
Ідея прийшла до Брайана під час подорожей по світу, де він побачив безліч красивих і дивовижних храмів.
За його словами, одного разу він вийшов у двір і подумав: "На цьому місці обов'язково повинна стояти церква".
У квітні 2011 року він розчистив місце, зробив сталевий каркас, справив всі необхідні розрахунки і накреслив план майбутньої будівлі.