Представники громадського жіночого руху ПанночкиUA провели у Києві перфоманс-акцію "Чиновнику - народний транспорт".

За словами активісток, перфоманс є відповіддю на інформацію в ЗМІ про те, що голова Державної фіскальної служби Роман Насіров експлуатує розкішні автомобілі з особистого автопарку Олександра Клименка, пише Соцпортал.

Як заявили Панночки, випадок з Насіровим не єдиний, практично всі українські високопосадовці пересуваються на автомобілях класу "люкс".

Якщо Україна дійсно хоче рухатись до Європи, то чиновники мають пересісти на велосипеди, та почати "крутити педалі у щасливе майбутнє нашої країни", вважають активістки.

Після яскравого танцю Панночки символічно подарували Насірову велосипед унікальної конструкції з кошиком для збору податків.

Популярні новини зараз

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку

Показати ще

Читайте також: Запорожця збираються оштрафувати за патріотичний малюнок на будинку

Нагадаємо, 9 липня активістки руху провели акцію до дня народження Віктора Януковича "Влада змінилася, страуси лишились". Тоді вони заявили, що сучасні українські політики - ті ж самі "страуси", вигодувані Януковичем.