Захисник підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука заявили, що у вбивстві замішані спецслужби.
Таку думку висловив адвокат Андрій Федур.
"Я вважаю, що вбивство Олеся Бузини скоїли співробітники спецслужб. Яка причина і яка мета цього, для чого це зробили і хто організовав цю провокацію - це робота прокуратури, міліції та інших правоохоронних органів. Це сьогодні моє глибоке переконання", - сказав він.
Читайте також: Нардепи підтримали обвинувачених у вбивстві Бузини (фото)
Також Федур зазначив, що правоохоронці сфальсифікували результати судмедекспертизи, яка нібито доводить причетність його підзахисних до вбивства.
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей
Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
При цьому адвокат підкреслив, що препарати необхідні для проведення експертизи такого рівня в Україні не сертифіковані, а значить, їх не могло бути в розпорядженні МВС.
Крім цього, захист вважає, що опис зловмисників свідком вбивства, не схожий на жодного з підозрюваних.
При цьому Федур повідомив, що, беручи до уваги дані факти, адвокат попросив суд змінити вирок. Проте суд відмовився розглянути це клопотання.