Водія маршрутного таксі у Сумах застали за вживанням наркотиків прямо на робочому місці.

Пасажири маршрутки звернули увагу на те, що водій возить із собою шприц з якоюсь речовиною і періодично вколює її собі, передає ТСН.

Хтось із пасажирів зателефонував у міліцію. Правоохоронці застали водія на гарячому, щойно той зійшов з рейсу. Горе-водій разом із приятелем саме збиралися вколоти чергову дозу.

Налякані несподіваним візитом правоохоронців, порушники стали чинити опір та погрожувати пістолетом. Міліціонери вдягнули на них кайданки.

Читайте також: В Одесі відпочивальник влаштував у бібліотеці п'яний дебош

Популярні новини зараз

Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами

Пенсіонери будуть отримувати майже на тисячу більше: кого підтримає держава

За п'ять платежів – штраф до 85 тисяч: навіщо податкова "шпигує" за українцями через чеки

Три місяці по 3600 гривень: пенсіонерам виплатять допомогу

Показати ще

"Було вилучено пневматичний пістолет та наркотичну речовину опій", - розповів заступник керівника Сумського міського відділу міліції Олександр Дідусьов.

За зберігання наркотиків затриманим загрожує до трьох років у'язнення.