У Кіровограді Ленінський районний суд засудив військового до року ув'язнення через те, що він не повернувся на службу після закінчення відпустки.

Командир надав військовослужбовцю відпустку, після якої він мав повернутися до зони проведення антитерористичної операції, де виконував свій військовий обов'язок.

Хлопець майже вісім місяців переховувався від свого командування. Його підрозділ весь цей час перебував на Донбасі.

Читайте також: Бойовики все частіше стають дезертирами - штаб АТО

Примітно, що Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону наполягала на суворішому покаранні. Суддя врахував деякі пом'якшуючі обставини та зупинився на рішенні відправити правопорушника за ґрати на один рік.

Популярні новини зараз

Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше

Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого

Українців попередили про підвищення тарифів на газ

Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно подібний випадок трапився у Львівській області. Солдат після призову самовільно залишив територію військової частини на Яворівщині і вирушив до рідного Кам'янця-Подільського. За дезертирство його засудили до двох років в'язниці.