Месенджер Telegram розпочав тестувати функцію дзвінків. Про це сьогодні повідомили розробники на інформаційному каналі Telegram info.

Відомо, що функція дозволяє частково обмежити список контактів, які зможуть зателефонувати, або повністю вимкнути їх. Також зазначається, що виклики захищені end-to-end шифруванням.

Кожен користувач Telegram може вже зараз протестувати функцію дзвінків, але для цього потрібно встановити бета-версію програми та пройти додаткову реєстрацію. Крім того, розробники надали детальну інструкцію, як саме телефонувати друзям.

Telegram розробив засновник соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров. Сервіс працює з 2013 року. Мобільна версія програми доступна на iOS, Android та Windows Mobile, десктопна - на macOS, Windows та Linux. Також існує браузерна версія.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у поштовому сервісі Gmail з'явилась функція встановлювати додатки від сторонніх розробників.

Популярні новини зараз

Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

Показати ще