У рамках підготовки до польоту людини на Марс авіакосмічне агентство NASA оголосило про початок відбору кандидатів у експедицію, передає прес-служба NASA.
Так, заявки від бажаючих агентство прийматиме з 14 грудня 2015 до середини лютого 2016 року. Імена обраних кандидатів оголосять у 2017-му році.
Відбір ведеться серед громадян США, при цьому вони повинні мати як мінімум закінчену вищу освіту в акредитованому навчальному закладі за такими спеціальностями, як інженерна справа, біологія, фізика або математика, вчений ступінь бажаний.
Читайте також: Вчені виявили в космосі спирт
Також необхідно мати мінімум три роки досвіду роботи за фахом або налітати тисячі годин в якості пілота реактивного літака. Крім того, претендентам доведеться здати фізичні тести в NASA.
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти
Податковий зашморг затягнеться: які зміни очікують українців
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
"Ця група американських дослідників космосу буде надихати покоління Марсу, щоб досягти нових висот, і допомогти нам реалізувати мету залишити наш слід на Червоній планеті", — сказав адміністратор NASA Чарльз Болден.