Компанія Tesla анонсувала вихід оновлень програмного забезпечення для своїх електрокарів. Це забезпечить автомобілі режимом автопілота.
Про повну автономності поки не йдеться. Автопілот зможе лише самостійно змінювати смуги руху і паркуватися.
Апдейт під назвою Version 7 стане доступний 15 жовтня. Model S і Model X зможуть самостійно паркуватися паралельно з іншим машинам, а також змінювати смуги руху при включенні сигналу повороту.
Програмне забезпечення задіє датчики, камери і радари, якими оснащуються автомобілі модельного ряду.
Читайте також: На японські вулиці випустять роботаксі
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
У наступному оновленні вийде така функція, як виклик власного автомобіля. Ймовірно ця функція буде доступна з мобільного або іншого портативного пристрою.
За програмне оновлення доведеться заплатити 2500 доларів.
Недавно анонсований Model X також отримає функції автономної машини. Кросовер назвали найбезпечнішим і швидким автомобілем в історії.