Компанія Apple випустила перше велике оновлення операційної системи розумного годинника WatchOS. Другу версію вже можна завантажувати.
Про це пише Meduza.
"Планувалося, що WatchOS 2 вийде 16 вересня одночасно з iOS 9. Однак її вихід вирішили відкласти - в останній момент знайшли серйозну помилку", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Hitachi створила робота-начальника
WatchOS 2 дозволяє створювати додатки, які можуть безпосередньо взаємодіяти з датчиками. Їх можна буде встановлювати прямо на годинник, а не через айфон.
Прогноз виявився ще гіршим, ніж ми думали: українців попередили про новий етап війни
ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
У новій версії WatchOS з'явилась підтримка сторонніх Complications - віджетів. Їх можна розташувати на циферблаті.
Нагадаємо, Apple запустила нову версію своєї операційної системи iOS 9 16 вересня.
Після цього почали надходити відомості про те, що деякі користувачі зіткнулися з проблемами при завантаженні iOS 9 на свої пристрої.