Компанія Samsung застерігає користувачів від обговорення особистої інформації біля своЇх "розумних" телевізорів. Заява стосується тих, хто використовує функцію голосового управління Smart TV, - повідомляє BBC.

Застереження компанія зробила після того, як інтернет-видання Daily Beastwhich надрукувало уривок з політики конфіденційності, виданої Samsung для її телевізорів Smart TV, підключених до мережі. В документі сказано, що для того, щоб розпізнавання голосу працювало, деякі голосові команди разом з інформацією про пристрій передаються третій стороні.

Третя сторона - це може бути компанія, яка переводить для Samsung мовлення в текст, пояснила виданню юрист Корінн Макшеррі, яка працює у Фонді електронного фронту. "На місці споживача, я, напевно, хотіла би знати, про яку третю сторону йдеться, і точно хотіла би знати, наскільки безпечна передача моїх слів", - каже вона.

"Розпізнавання голосу, яке дозволяє користувачеві керувати телевізором за допомогою голосових команд, це функція Smart TV. Вона може бути користувачем активована або деактивована. Власник телевізора також може від'єднати свій телевізор від мережі WiFi", – зазначається у коментарі Sаmsung.

Компанія не зберігає голосові дані та не продає їх. А "третя сторона", яка переводить мовлення в текст, - це фірма Nuance, яка спеціалізується на розпізнаванні голосу.

Популярні новини зараз

2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії

7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

Показати ще

Це не перший випадок "підслуховування розумних телевізорів". Наприкінці 2013 року житель Британії з'ясував, що його "розумний" телевізор LG збирає інформацію про глядацькі уподобання власника. Після розголосу компанія випустила оновлення, яке відімкнуло цю функцію для всіх охочих. Якщо отримані таким чином дані не будуть закодовані, то хакери зможуть перетворити телевізор на пристрій, що підслуховує.