Інженери запропонували використовувати безпілотники у якості центрів стільникового зв'язку в надзвичайних ситуаціях.

"Науковці вважають, що дрони зможуть змінити тимчасові мобільні "вишки" під час природних стихій чи інших надзвичайних ситуацій", - повідомляє сайт dailytechinfo.

Конструкції вишок зв'язку не відзначаються стійкістю, під час стихійних лих вони одними з перших виходять з ладу.

Відсутність зв'язку нерідко ставала причинами серйозних людських втрат, адже оперативність може коштувати не одного життя.

Розробники дрона-вишки випробували свою ідею на території "білої плями" мобільного зв'язку.

Популярні новини зараз

Україна на межі трудового колапсу: кому доведеться працювати до глибокої старості

Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії

До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати

Три категорії українців можуть отримати по 4 тисячі гривень: як подати заяву

Показати ще

Поки пристрій зміг забезпечити мережею територію в радіусі 30 метрів та протриматись у повітрі близько 15 хвилин.

Сама ідея нового використання безпілотників має великі перспективи.

У найближчому майбутньому планується створити дрони, що зможуть зависнути у повітрі на кілька годин та забезпечити зв'язком територію у десятки кілометрів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські зброярі похвалилися новітнім дроном.