"Ощадбанк" виграв суд проти "Сбербанку Росії". Російській фінустанові заборонили використовувати назву "Сбербанк".
Відповідне рішення ухвалив 18 квітня Господарський суд Києва, повідомили у "Ощадбанку".
Десять торгівельних марок "Сбербанку" визнали недійсними, позбавили його доменного імені sberbank.ua та заборонили використовувати торговельну марку "Сбербанк".
"Ощадбанк" подав відповідний позов до суду 15 січня 2016 року, вимагаючи захистити свою торговельну марку "Сбербанк", єдиним законним власником якої в Україні є саме "Ощадбанк".
Як наголосив голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний, таким чином вдалося відстояти законні інтереси "Ощадбанку" та інтереси мільйонів українців, для того, щоб їх не вводили в оману.
Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, столичні правоохоронці викрили нелегальний конвертцентр, який через "Сбербанк Росії" відмив понад 90 мільйонів гривень.