У Києві затримали інспектора центрального управління ДФС: головний державний ревізор погорів на хабарництві.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Генпрокуратури.

У відомстві зазначили, що підозрюваний вимагав "нагороду" від одного із керівників підприємства у розмірі 270 тисяч гривень. Посадовець обіцяв бізнесмену організувати позапланову перевірку господарської діяльності, результати якої повинні були показати не тільки порушення податкового законодавства, а численні фінансові махінації.

Тепер головному ревізору загрожує до 10 років тюремного терміну та конфіскація майна за використання службового становища у власних інтересах та отримання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що передати британський паспорт правоохоронцям відмовився відсторонений керівник ДФС Роман Насіров.

Популярні новини зараз

У це неможливо повірити: вчені розшифрували останнє пророцтво Ванги на 2026 рік

Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних

Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Показати ще