На в'їзді до Дніпропетровська активісти встановили пам'ятний знак Степанові Бандері. Його портрет "вмонтований" в старе зображення Леніна, повідомляє "Радіо Свобода".
За словами організаторів, акція присвячена до дня народження провідника ОУН, який відзначається 1 січня. Знак з портретним зображенням Степана Бандери був виготовлений із сталі майстрами-активістами, його "вмонтували" прямо в орден поверх Леніна на стеллі "Дніпропетровськ".
Як зазначив керівник міської організації ВО "Свобода" Максим Дорофєєв, портрет Бандери спеціально розташували саме на в'їзді в місто з боку Донбасу. За його словами, це має символізувати підтримку патріотичних ідей у східній Україні.
Установка зображення Бандери замість Леніна - це спроба активістів допомогти з декомунізацією міста власними силами. Також це своєрідний тест для Дніпропетровська та дніпропетровської влади "на патріотизм, на дотримання ідеалів Революції гідності".
Читайте також: Зозуля подарував воїнам АТО прапор "Дніпра" з автографами
ПриватБанк змінив правила грошових переказів
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Нагадаємо, нещодавно авіаконструкторське бюро "Антонов" відмовилося назвати літак Ан-178 іменем Степана Бандери. На підприємстві не захотіли, щоб їх літак асоціювався з політикою.