За словами прес-секретаря партії УКРОП Євгенії Кравчук, зараз в квартирі Геннадія Корбана у Дніпропетровську працівники Генеральної прокуратури разом із СБУ проводять обшук.
Кравчук пише: "Мотиви невідомі. За законом слідчі вночі проводити заборонено.На штурм будинку силовики прибули 6 автобусами. Виламуючи двері, вони наказували всім лягти на підлогу".
Читати також: Савченко бере Корбана на поруки
Як повідомляється, самого Геннадія Корбана примусово вивезли правоохоронці з його помешкання. За попередніми даними везуть на Київ - у супроводі кількох мікроавтобусів з працівниками СБУ.
Нагадаємо, суд у справі Геннадія Кобана перенесли на 29 грудня 2015 року.
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Як відомо, Корбана було затримано 31 жовтня через підозри у створенні бандитського угрупування,викрадення громадян та розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Рішенням Печерського суду Корбану призначили домашній арешт терміном на 2 місяці.