У Краснокутському районі Харкова промишляв маніяк.

Рецидивіст увірвався в будинок 74-річної місцевої жительки. Він вкрав у неї мобільний телефон і 700 гривень, а після, погрожуючи жінці, згвалтував.

Пенсіонерка зателефонувала в поліцію і повідомила про те, що трапилося. Не гаючи часу, правоохоронці кинулися слідом за кривдником жінки і затримали підозрюваного.

Зловмисником виявився 50-річний місцевий житель. У ході слідства з'ясувалося, що чоловік вже мав судимості за крадіжку. У злочині проти пенсіонерки він зізнався.

Читайте також: У Львові пограбували школу

Популярні новини зараз

Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко

"Six-seven" захопив школи: що насправді означає дивний мем, від якого божеволіють діти

Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок

Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні

Показати ще

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею "розбій" і "згвалтування" Кримінального кодексу України.

За скоєне злочинцю загрожує до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.

Нагадаємо, київські правоохоронці затримали двох молодих людей, яких підозрюють у скоєнні дев'яти розбійних нападів на продавців квіткових кіосків.