Пасажири незвичайного міського тролейбуса "Сім кольорів щастя" в Тернополі залишили свої відгуки в мішечку з побажаннями.
Про це повідомляє місцеве видання Тернопіль.
"Вчора оновлювали всередині тролейбус" Сім кольорів щастя ", і ось що знайшли в мішках для побажань. Це ще не все, більшу частину зберігає кондуктор ", - розповіла координатор проекту Галина Полюга.
Так, на листочках тернополяни залишили добрі побажання і напуття "Нехай за своє життя ти побачиш весь світ", "багато онуків", "Щоб в Україні був мир і спокій, щоб діти були здорові", "успіхів у навчанні", "хочу будиночок на дереві "та інші.
Читайте також: У столиці відкрили музей автобусів-"динозаврів" (фото)
Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники
Пенсії по-новому: літнім українцям змінили правила нарахувань
Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Нагадаємо, по Тернополю їздить кілька "тролейбусів щастя": "Ретро-тролейбус", Святковий "," Україна єдина "," Україно моя вишивана ".
Проект від кафедри інформатики ТНПУ ім. В. Гнатюка був номінантом конкурсу за кращий соціальний проект України.