Близько третьої години ранку до Служби порятунку повідомили про пожежу на автозаправці по вулиці Набережній Заводській в Дніпропетровську.
Про це повідомили в прес-службі Головного управління ГСЧС в Дніпропетровській області.
По приїзду на місце події рятівники встановили, що пожежа почалася через те, що автомобіль Chevrolet наїхав на ємність з газом і пошкодив її герметичність. У результаті загорілася площа близько 50 квадратних метрів, зазначили у відомстві.
У ході ліквідації загоряння пожежники врятували двох чоловіків, які перебували в сусідній будівлі шиномонтажу. Їх передали лікарям швидкої допомоги, але від госпіталізації потерпілі відмовилися.
Читайте також: У Києві згоріла СТО (фото, відео)
Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко
ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує
Прострочка, яка не є небезпечною: які продукти можна їсти навіть через місяці після терміну придатності
Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям
Також повідомляється, що у вогні згоріли два автомобілі - той самий винуватець пожежі Chevrolet і ВАЗ.
Будівля шиномонтажу отримала значні пошкодження, територія автогазозаправки потребує відновлення.
На щастя, ніхто не загинув.
"Дані про збитки та інші обставини події встановлюють правоохоронці", - йдеться в повідомленні прес-служби ГСЧС.