Терористи не дотримуються встановленого режиму припинення вогню. Впродовж минулої ночі проросійські найманці майже 50 разів відкривали вогонь по українським військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Позиції українських бійців, що розміщуються в районі Красногорівки, прицільно обстрілював ворожий снайпер. Також терористи вели вогонь із застосуванням гранатомету. Бандформування бойовиків намагалися поцілити й по позиціям сил АТО у Широкиному. Вони вели вогонь із автоматичного станкового гранатомету.

Також вночі бойовики вели неприцільний вогонь по населеним пунктам. Зокрема, в районі Луганського, Зайцевого, Майорська, Світлодарська, та Миронівського, що розташоване на Артемівському напрямку. Там терористи застосовували стрілецьку зброю, крупнокаліберні кулемети та гранатомети різних систем.

Читайте також: Біля Опитного вибухнула машина з українським військовими

Популярні новини зараз

У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак

Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок

Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

У Донецькій області бойовики, використовуючи таке ж саме озброєння, методично вели вогонь неподалік Авдіївки, Пісків, Опитного, Мар'їнки, Новгородського, Красногорівки.

Крім цього, обстріли зі сторони бойовиків фіксували й в районі Красногорівки. Там вони використовували зенітну установку та міномет 82-мм калібру. Загалом у бік українських позицій здійснили п'ять пострілів.