Вчора, 10 грудня, більше сорока дітей отруїлися, пообідавши в їдальні гімназії №4 міста Золотоноша в Черкаській області.

За словами медиків, до лікарні потрапили, щонайменше, 15 учнів. Попередній діагноз – гастроентероколіт, передає zik.ua.

Батьки постраждалих стверджують, що дітям стало погано увечері після того, як вони з'їли на обід неякісні сардельки та квашену капусту.

Стан пацієнтів оцінюють як середній та легкий, проте дітям доведеться ще полежати в лікарні. Повідомляється, що на наступний день після інциденту до гімназії не прийшли 116 учнів.

Читайте також: Тернопільська сім'я отруїла військових алкоголем

Популярні новини зараз

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Показати ще

Золотоніська міжрайонна прокуратура проводить розслідування за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість.

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що з початку жовтня більше 200 дітей потрапили до лікарень Запоріжжя з гострим кишковим отруєнням. На думку спеціалістів, поширенню вірусної інфекції сприяли затяжні дощі.