У Донецькій області відкрили першу резиденцію Святого Миколая. Вона розмістилась у санаторно-оздоровчому центрі.
Про це повідомляє голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на свої сторінці у Facebook.
Він зазначив, що маленькі мешканці санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації "Смарагдове містечко" у захваті. Резиденцію прикрасили святковою ілюмінацією та білими ялинками. Цю ідею допомогли втілити в життя працівники департаменту освіти та науки місцевої облдержадміністрації.
"Казкова атмосфера, творчі майстерні та відчуття дива – таким повинно бути різдвяне дитинство", - наголосив Жебрівський.
Читайте також: Величезна ковзанка з'явилась у Голосіївському районі столиці
ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Нагадаємо, 4 грудня Святий Миколай розпочав зустрічати дітей у своїй львівській резиденції. Її вже почали називати головно, тому що вона розташована на висоті понад 300 метрів над рівнем моря. Вона працюватиме до 21 грудня.
Відвідувачі тут можуть написати листа зі своїми побажаннями і залишити його на розгляд ельфові. Той, хто розкаже вірша, отримає від Миколая подарунок.
Минулого року до резиденції приїхало більш ніж дві тисячі відвідувачів.