В Черкаській області сьогодні сталась смертельна дорожньо-транспортна пригода за участі пасажирського автобусу та легкового автомобіля. В результаті загинула одна людина.
Про це повідомляє прес-служба управління Держаної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.
Канівські рятувальники отримали повідомлення про ДТП о 9:03. Воно сталось неподалік села Литвинець на автодорозі сполученням "Канів-Черкаси-Чигирин-Кременчук". На цій ділянці зіткнулись автомобіль Skoda та автобус "Еталон". В результаті травми різної складності отримали восьмеро людей. Семеро з них перебували у автобусі, який їхав за маршрутом "Канів — Черкаси".
Всіх постраждалих карети швидкої допомоги доправили до Канівської районної лікарні.
Читайте також: Інвалід на "Таврії" збив пішохода і втік (фото)
Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко
Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів
Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
24-річна жінка, яка була за кермом легкового автомобіля, загинула на місці від отриманих травм. Щоб дістати її з салону авто рятувальники використовували спеціальну техніку.
Нагадаємо, 8 грудня у Бориспільському районі під Києвом зіткнулись вантажівка та легковик.
Водій Smart об'їжджав знак аварійної зупинки і виїхав на зустрічну смугу. Там він і зіткнувся із зустрічною поштовою вантажівкою МАN. Від сильного удару кузов легковика зім'яло. В результаті його затиснуло між вантажівкою і відбійником.